Návod na hru

 

Mapa San Andreas

 

Los Santos

1. Beginning
 

In the Beginning
Počiatok je jednoduchý, policajti vás vyhodili z auta a na vás zostalo bicykel. Naskočte na neho a choďte podľa mapy k svojmu domčeku.
 


Big Smoke
Vnútri nájdete Smokieho, ktorý vás zavedie na cintorín. Po niekoľkých scén vás napadne konkurenčné gang, naskočí na bicykel a choďte za svojimi kamošmi. Stačí len zdrhat pred fialovým autom.
 
Ryder
Ryder býva hneď vedľa vášho domu. Zájdite za nim a spolu choďte k holičovi, vyberte si strih a potom vyjdite von. Naproti je pizzeria, spolu s Ryder tam bežte a kúpte si jednu porciu. Kámoš sa rozhodne pizerii prepadnúť, ale predavač je chytrejší a vyženie vás oboch von. Chlapíka môžete zabiť a získať od neho brokovnicu, alebo utiecť preč. Tak či tak, choďte späť k svojmu domu.

2. Sweet Johnson
 
Tagging Up Turf
Ďalšie úlohu dostanete vo Sweetieho dome, ktorý je kúsok od vás. Spolu s nim pôjdete prestriekať tagy z konkurenčného gangu. Úloha je jednoduchý, nájdite všetky požadované tagy a prestriekajte je, na mape sa objaví ako zelené štvorčeky. U posledného 6. tagu, ktorý máte prestriekať vás naučí ako preliezať ploty a iné objekty, čím sa dostanete na strechu, kde je 6. požadovaný. Spolu so Sweetie prejdite späť domov. Celkovo je v hre 100 miest, podobne ako skryté balíčky.
 
Cleaning the Hood
Spolu s Ryder idete navštíviť kamoša, zistíte že je závislý na cracku. Pôjdete za dílerom, ktorého následne zabite, zoberte z jeho tela baseballku. Spolu s Ryder choďte k blízkemu stavení, kde je sídlo Crack Deň, vnútri zabite všetky chlapíkmi, postačí na to baseballka. Nakoniec choďte späť domov.
 
Drive-Thru
  

Opäť pred barákom Sweetieho je ďalšia úloha. Spolu s vašu bandou pôjdete do rýchleho občerstvenia, cestou späť uvidíte fialové auto konkurenčného gangu a nasleduje naháňačka. Vašou úlohou je dobehnúť nepriateľov a nechať Rydera alebo Sweetieho, aby po nich strieľali. Ak ich zabijete, nezabudnite z ich tela zobrať samopal Tec. Odvezte svoju bandu späť domov a Smokyho do svojho príbytku.
 
 
 
 
Nines and AKS
Priblížite sa Smokie k Ninesovi, ktorý predáva zbrane. Precvičíte sa v streľbe, ale hlavne spoznáte slabinu auta, stačí streliť do benzínovej nádrže a hotovo. Zbrane si ešte nemôžete kupovať.
 
Drive-By
Pohodová misia, stačí sa prejsť so svojimi kamošmi po okolí a zabíjať konkurenčné gang. Až pobijete 4. skupinu, tak zájdite do Pay and Spray, kde vám zmení auto a potom choďte späť domov. Zo zabitých nepriateľov zbierajte muníciu a peniaze.
 
Sweet's Girl
V telefóne vás Sweety požiada o pomoc, s jeho dievčaťom je obkľúčený a máte obmedzený Časový limit aby ste mu šli na pomoc. Pozbierame najbližšie auto a choďte tam. Až dorazíte k požadovanému miestu, tak prejdite čo najviac nepriateľov, potom vystúpte a dodělejte zvyšok. Musíte zabiť všetkých a potom odvezte Sweeta s jeho holkou späť domov.

3. Cesar Vialpando

Cesar Vialpando
Úlohu dostanete pred barákom Sweeta. Máte ísť do garáže pre špeciálne vozidlo s pružením. Dôjdete do príslušného miesta, kde vás mechanik zoznámi s autom. Couvejte s autom dozadu a vchádzame do garáže, kde si môžete vylepšiť auto. Choďte nakoniec do miesta, kde je už pripravený súťaž v "hopsání" aut. Najskôr si musíte vsadiť a potom už začne samotná súťaž. Úloha je jednoduchý, v dolnom rohu máte žltý kruh a postupne tam nabiehajú šípky, podľa nich máte klikať na numerickej klávesnici. Takže ak nabehne šípka doľava, tak stlačte NUM 4, čím auto hupsné doľava. Snažte sa, aby šípka bola čo najviac v kruhu, za to dostanete maximum bodov. Ak získate viac ako súper, vyhrali ste a dostanete vsadenú čiastku. Odíďte s týmto autom späť do svojho domčeka, kde ho uložte do garáže.
 
High Stakes, Low-Rider
Na ďalšiu úlohu potrebujeme tiež "hopsající" vozidlo. Určite vám zavolá Cesar. Bežte za nim, na mape sa objaví CV, priblížite tam a zúčastnite sa nelegálnych závodov v meste. Ak ste nerozmlátili svoje vozítko, tak v pohode vyhráte preteky. Nemalo by to pre vás byť problém, stačí ísť podľa červených kužeľov. Ak dôjdete ako víťaz, získate 1000 $.
 
4. Ryder
  

Home Invasion
Navštívte Rydera, to je budova vedľa vášho, bežte za nim večer a spolu choďte za kolonelem mu vybrakovat jeho barák plných zbraní. Musíte splniť úlohu do svitania, takže sa poponáhľajte. Priblížite podľa mapy na príslušné miesto a vstúpte do budovy, držte ALT, čím sa budete plížiť po jeho dome. Zozbierajte najmenej 3 bedne a potom zdrhejte preč. Ak vám ostal čas, tak sa snažte zozbierať všetky. Pozícia všetkých debien: 2 bedne sú hore v spálni, ďalšie dve sú na chodbe v hornom poschodí. Jedna debna je v predsieňou, ďalšie je v kuchyni.
 
Catalyst
Spolu s Ryder pôjdete vylúpiť vlak plných zbraní. Priblížite k stanici a zabite všetky hliadky, potom príde konkurenčné gang, takže sa niekam schovajte a opäť je zabite všetky. Ryder vám povie, aby ste naskočil na vlak a budete mu hádzať debny s muníciu. Držte ľavé myšítko, čím zvýšite silu hodu a snažte sa trafiť Rydera, ktorý premáva v aute. Nakoniec dôjdete do Pay and spray a potom domov.
 
Robbing Uncle Sam
Opäť zájdite za Ryder a spolu choďte do prístavu. Až dôjdete na požadované miesto, tak preliezať múr, zabite stráž a strelou do numerického paneli, čím otvoríte bránu. Ryder príde s nákladiakom do skladu a opäť zničte panel. Vnútri sú 2 chlapíkmi, zabite ich a Naskočte na vozík, Ryder vám medzitým bude kryť chrbát, ale má obmedzený život. Vozíkom naložte všetkých 6 debien do auta. Tlačidlá NUM 2 a NUM 8 ovládate zdvižné vozík. 4 bedne sú v sklade a zvyšok je vonku.
 
5. Big Smoke

OG Loc
Zájdite s na policajnej stanici a vyzdvihnite si OG Loca. Cestou späť sa zastavíte za Fredym, ktorý kedysi podrazil OG. Fredy však utečie na motorke a čo horšie, vyberá si tie najhoršie cesty, isté kľukaté uličky atď Takže Naskočte na motorky a nasledujte ho, snažte sa pokiaľ možno nespadnú a byť vedľa neho, OG sa postará o palebnú silu a vy sa venujte konania. Po zabití OG po vás chce, aby ste ho odviezol do reštaurácie. Zájdite do bohatšie štvrte a vysaďte ho tam.
 
Running Dog
Ďalšie úloha od Smoke. Spolu s nim choďte na požadované miesto. Uvidíte 2 chlapíkmi z iného gangu, Smoke jedného odpojí, ale druhý utečie, Na vás je, aby ste ho dostihol a zabil, takže sprintujte za nim. Odporúčajú používať samopal a strieľať na neho ak bude na dohľad. Ak ho nedostihnete pešo, tak získa auto a nastane automobilová naháňačka, čo už nie je tak jednoduché. Ak ho tiež nedostihnete v aute, tak vám zdrhne.
 
Wrong Side of the Tracks
Spolu so Smoke pôjdete na stanicu, uvidíte, ako členovia Vangos gangu naskakujú na vlak.Chopíte sa skvelé motorky Sancheza a pôjdete za vlakom. Opäť sa venujte konania a paľbu nechajte na Smoke. Snažte sa ísť pozdĺž vlaku, aby mohol strieľať. Jediným problémom bude prechádzať cez vlak z opačnej strany. Ak sa vám podarí zabiť 4 chlapíkmi predtým než príde vlak k mostu, tak ste vyhrali, inak musíte opakovať misiu.
 
 
 
 
Just Business
Ďalší z adrenalínových misií sa Smokie. Spolu s nim choďte do luxusného hotela, vnútri zabite ruskej mafiánov, po vystrieľanie bežte von, kde sa zvrtne ďalšie mela. Spolu s kámošom Naskočte na motorku, pre zmenu bude riadiť on a vy sa starajte o paľbu. Asi najzábavnejšie misie, stačí strieľať po nepriateľoch. Docela si nahrabať zručnosť v Machine Pistol. Až im uniknú, tak sa priblížite späť domov, kde si uložte hru.
 
6. OG Loc

Life's a Beach
Úloha možno dostať len v čase od 22:00 do 6:00. Navštívte OG a dostanete úlohu. Zájdite na pláž, kde prebieha party. Bežte za DJ a na všetky otázky odpovedzte YES [Y]. K tomu aby ste získal priazeň, musíte predviesť, že viete tancovať, takže opäť sa objaviť žlté koliesko a budete sa snažiť krčiť šípky vo správne poradie. Ak získate najmenej 2500, potom budete môcť s Djom ísť do dodávky, kde nasadnite na miesto vodiča a odíde s autom do garáže.
 
Madde Dogg's Rhymes
OG vás požiada o získanie spevník od Madde Dogg. Naskočte na vozidlo a priblížite k Madde Doggy vile. Choďte po kľukatej cestičke dole, pretože hlavný vchod do domov je umiestnený dole. Vnútri prebehne stealth misie, prvého chlapíka nožom zdoláte, ďalšieho v bazéne nezabíjajte, a radšej ho obíďte. Postupne sa tak dostanete do miestnosti s knižkou, ktorú zoberte. Pri ceste späť zabite najbližšieho strážcu, ten bude vybavený pištoľ s tlmičom, ktorú môžete bez problému zabiť všetky stráže a dostať sa von.
 
Management Issues
Úlohu možno získať len v tejto dobe 12:00-5:00. OG by potreboval niekoho zbaviť, takže Naskočte na vozidlo a dohonia požadované auto. Až sa dostanete na dostrel, tak jemne poškrábejte guľkami lak, aby vodič vyliezol, zabite ho a zoberte auto. Choďte s autom do ďalšieho miesta, ak ste moc poškodili auto, tak zájdite do servisu. Na mieste by mali byť 2 autá, pre vás je pripravené prostredný miesto, najeďte tam a udržujte rovnaké postavenie vozidla ako tie dve zostala. Autá sa rozbehnúť a dôjdete ku slávnosti udeľovania cien. Váš cieľ nastúpi do vášho auta a teraz s nim choďte na mólo, kde sa zhoda auto do vody, ale nezabudnite včas vyskočiť.
Poznámka ScoKinga: Tu je alternatívny koniec. Môžu vás sledovať zabijaci, ktorí vám budú robiť pri vyskočenie z vozidla na konci móla problémy. Ak ale vyskočíte až nad vodou, môžete v pokoji doplávať na breh.
 
House Party
OG by chcel urobiť party, takže zájdite späť do svojho príbytku. Naproti vášho domu prebieha party, bežte tam. Po chvíľou však neznesie hudbu a idete s Ryder von. Kde prebehne invázie gangu Ballas. Pripravte si samopal zabite prvú vlnu, potom nepriateľov sa objaví na moste a nakoniec zaútočí z bočných ulíc.
 
7. C.R.A.S.H.
  

Burning Desire
Tedka pre zmenu budete makať pre skorumpovanej policajta. Zájdite do rýchleho občerstvenia, kde sa stretnete s už známymi policajta. Chcú aby ste zlikvidoval gang. Zájdite na požadované miesto pre Molotov koktail a potom s nimi do príbytku tých grázlov. Použite Molotov a snažte sa nimi zasiahnuť okná, dve okná sú na ulici a ďalšie 3 sú za domom. Ak ste ich všetky zničili, tak sa nepriateľov dajú do Úprka, ale objaví sa problém. Nevinná dievča uviazli v dome, takže bežte do baráku av tom fajčí sa snažte dostať do kuchyne pre hasičák. Pokúste sa nájsť cestu do horných poschodí k dievčaťu. Spolu s ni sa dajte von z budovy a odvezte ju k nej domov. Tedka sa stala vašu dievčaťom a môžete ju pozvať na rande.
 
Gray Imports
Policajti vám dajú tip na likvidáciu gangu Ballas. Zájdite do doku a zabite stráženie, opäť je tu číslicový panel, ktorý zničte a vtrhne do skladu, zlikvidujte všetko. Niekde vnútri pod schodisku nájdete skvelý samopal AK, potom sa dajte hore, kde sú šéfovia Ballas a ruský mafián. Mafián utečie, takže sa prebojujte von a Naskočte na motorku. Nie je problém ho dohoniť a rozstrieľať mu auto.
 
8. Sweet Johnson - časť 2.
  

Doberman
Sweet vás kontaktuje, takže choďte do Ammunation a nakúpte si zbrane, potom choďte do Glendale Park, čo je teritórium Ballasu, postrieľajte čo najviac fialových hajzlík, kým sa územie nesfarbí do zelená. V okolí je objavujú srdca a nepriestrelné vesty, takže sa nebojte o zdravie. Ak zlikvidujete všetok odpor, tak územie sa stane vaše a začne vám zarábať peniaze. Pre výplatu si zájdite k svojmu domčeku.
 
Celá mapa sa potom zafarbí podľa teritória daného gangu. Vaša územia je malé a okolo vás sú Ballas a Vangos, takže ak chcete zvýšiť svoje financie, tak stačí zájsť na nepriateľskom území a vykonať čistky.
 
Los Sepulcros
Úlohu možno získať v túto dobu: 9:00 - 17:00. Spolu so Sweet sa rozhodnete zabiť jedného z vyššej členov Ballas gangu. Na začiatku si naverbujte ľudí (zamieriť na člena gangu a kliknúť na G), naberte si 2 členov a spolu so Sweet choďte na cintorín. Pripravte si samopal a zabite tam každého kto sa pohne, následne naskočí do auta a choďte domov.
 
9. Los Santos Finale
 
Reuniting the Families
Spolu so Sweet, Smoke a Ryder pôjdete do moteli s plánom zjednotiť rodinu. Až dorazíte do príslušného miesta, Sweet pôjde hore. Medzitým však prídu policajti, takže bežte do budovy oslobodiť Sweeta. Prestrieľajte sa cez motel až k nemu a spolu s nim bežte na strechu, kde zabite 4 policajti na vrtuľníku. Nakoniec s nim bežte na ulici, kde na vás čaká Ryder a Smoke. Opäť ďalšie adrenalínová naháňačka, vašim úlohou bude strieľať po policajtom, takže to by nebol problém, keď máte AK. Na konci zúrivej cesty uniknite policajnému vrtuľníku a potom už len pešo domov.
 
Green Sabre
Pokecejte sa Sweet, medzitým vám zavolá Cesar, aby ste za nim siel. Až dorazíte na príslušné miesto, tak si sadnite do auta, ktorý je schovaný za mostom. Zistíte, že Smoke a Ryder s niekoľkými Ballasy spolupracuje so skorumpovaným policajtom. Bezodkladne choďte za Sweet, aby ste ho varovali pred pasce. Pozbierame najbližšie auto a choďte za nim. Na mieste postrieľajte všetkých Ballasy. Po ich zabití však budete zatknutie a vyvezenie kamsi na vidiek.
 
Vidiek

1. Badlands
  

Zájdite nakúpiť nejaké zbrane do Ammu-Nation a choďte na určené miesto. Až budete pri chate, tak vo vnútri zabite toho chlapíka, vyfoťte jeho mŕtvolu a zmiznite.
 
First Date
Po splnení predchádzajúceho úlohy budete mať telefonát od Cesara, na mape sa vám zjaví otáznik, ku ktorému sa vydajte. Vonku si potom zožeňte auto a vyberte si niektorý zo znakov a splňte ho. Väčšinou je to nejaká naháňačka atď Kúsok ďalej splníte aj tie ostatné.
 
2. The Truth
 
Body Harvest
Vydajte sa na farmu, kde šlohněte kombajn a dovezte ho na určené miesto. Ak máte slabý žalúdok, tak neprechádzajte kombajnom ľudí.

 

3. Badlands
 
King in Exile
Krátke video.
First Base, Gone Courting a Made in Heaven
Stavajte sa u Cataliny.
 
4. Catalina
 
Opäť si môžete vybrať čo za úlohu chcete robiť. Jeden už máte za sebou (viď. vyššie), ale každý ste určite robili iný, takže sú tu všetky.
 
Small Town Bank
V banke sa snažte u všetkých rukojemníkov udržať ruky hore, aby nespustili alarm. Ale mňa sa to nepodarilo, tak rovno zabite ochranku, potom zničte automaty a vemte prachy. S Catalina utečte zadným vchodom, budú po vás strieľať policajti. Po ich zabití prejdú na motorkách do jej úkrytu.

Tanker Commander
Pred firmou nastúpte do kamiónu, pomaly zacouvejte k prívesu a Zapriahnite ho. Ujíždějte k miestu na mape, majiteľa sa nebojte a prípadne ich zrazy.
Local Liquor Store
Choďte k obchodu, ale o chvíľu vás predbehnú nejakí kovboji a vykradnú to prv. Prenasledujte je na štvorkolke a snažte sa vždy ísť vedľa nich, aby ich Catalina mohla snímu. Vždy keď nejakého zabije, tak po ňom vemte balík.

Against All Odds
Vojdete do stávkovej kancelárie, tam dajte plastickej trhaviny na dvere a potom na trezor (samozrejme postupne odpalu). Zdrhněte policajtom k najbližšiemu Pay'N'Spray a vráťte sa do Catalina domu.
 
5. Badlands
 
Wi Zu Mu
Jedná sa o úplne jednoduchý závod. Len sa nesnažte jazdiť ako v NFS a choďte opatrne.
 
Farewell, my love
Znovu ide o závod, ale aj tentokrát je úplne jednoduchý a ku všetkému je to minulá trať len obrátene.
 
6. The Truth
Are you going to San Fierro?
Za pomocou plameňometov spáľte všetku trávu, keby vám došli zásoby, vráťte sa k búde a doplňte ich. Potom choďte k autu a bazuka zložte vrtuľník. Akonáhle zlikvidujete vrtuľník, nastúpte do auta a vydajte sa do San Fierro.
 

 
San Fierro
 

1. Garage (začiatok v San Fierro)
 
Wear Flowers In Your Hair
Spolu s Thruth dôjdete do garáží v San Fierro. Rozhodnete sa tu zriadiť auto opravovňu, Thruth pozná niekoľko dobrých automechanik. Naskočte do auta a vyzdvihnite si obaja mechaniky a elektrotechnika. Nakoniec sa vráťte späť do bázy.

 
555 WE TIP - San Fierro C.R.A.S.H.
Kontaktuje vás policajt, potrebuje nejakého policajta zbaviť. Choďte do požadovaného miesta a tam počkajte, ako jeden z tých chlapík odchádza s autom do podzemného parkoviska, choďte za ním a zabite ho. Získate z neho oblečenie a bežte medzi zvyšné pracovníkmi hotela. V intre uvidíte, ktoré auto máte ukradnúť. Prídu 3 autá a ten ktorý hľadáte sa môže objaviť v ľubovoľnom poradí, ale nie je problém správne auto získať.
Ak sa tak stane, choďte čo najrýchlejšie s tým autom späť do garáže a potom rýchlo späť a zaparkujte ho do podzemné parkovisko, bežte opäť pred hotelom a počkajte na spustenú udalosť.

Deconstruction
Vaša sestra si posťažuje na stavbárov, ktorí pracujem nad garážou. Pôjdete tam a postřílíte čo najviac robotníkov, potom naskočí na jeden z tých buldozéru a zničte všetky budovy, nakoniec zostane šéf robotníkov, ktorý sa schoval na záchode. Opäť buldozérom posuňte búdku do pripravenej diery a potom miešačkou na betón nalejte, čím dokončíte svoje vražedné chúťky.

2. Syndicate (Pleasure Dome - na mape modrá lebka)
 
Photo Opportunity
Cesar vás zavolá aby ste za nim prišiel. A potom spolu odídete do malého mestečka, vylezte na strechu a jenom foťte ksichty podliakov, kde medzi nimi nájdete aj Rydera.
 
Jizz
Od Woozzie sa dozviete kto je ten Pasák na tie fotke a dokonca žije v San Fierro. Zájdite za nim (na mape-modrá lebka). Dostanete od neho úlohu a vozidlo, ktoré nesmiete zničiť. Prvá úloha je prostý, dopraviť štetku k zákazníkovi, ďalšie je zabiť konkurenčného pasáka, ochrániť prostitútku a posledná je zabiť reverenda, ktorý sa snaží vymiesť prostitúcii a to predsa nemôžete dopustiť. Posledná úloha je akčnějšího razenie, samopalom koste po aute a limuzíne, kým nevybuchne.
 
T-Bone Mendez
Choďte na požadované miesto a zistíte, že vás niekto predbehol a odišiel s tovarom preč. Naskočte na motorku a zamerajte sa na najbližšieho chlapíka, vašou úlohou je dojet bližšie k jednému z nich šlohnout (ľavý CTRL) im balík z motorky. Takto to musíte urobiť všetkým štyrom chlápkům. Iba si dávajte pozor, že ak tomu dotknutému ukradnete balíček, tak vás začne naháňať, nie je na škodu je zabiť. Až získate všetky balíky, tak choďte späť do klubu.

Mike Toren
Spolu s ďalším chlapíkom pôjdete pre Mike Toren, ktorý bol chytený gangmi a jediná jeho nádej je mobil, ktorému ale dochádzajú baterky. Takže choďte najprv k prvým miestu, čo je stavebná parcela, ďalšie sú doky a posledným miestom je letisko. Vojdite dnu a pred bránami nájdete mŕtvolu strážcu, zostanú po ňom desert eagle. Choďte na runway, teraz budete musieť nájsť kde Mike drží, pomocou sily signálu spoznáte, či ste blízko nemu alebo nie. Mike je ukrytý v dodávke a chráni ju dva chlápci na motorke. Všetky je zabite, čím oslobodíte väzňov. Rozstrieľajte dodávku a Naskočte na pristavené limuzínu. Až prejdete cez bránu lestiště, tk získate 3. úroveň hledanosti, takže choďte do Pay N Spray a potom smerom k baru Pleasure Dome. Počas cesty nesmiete mať žiadnu hledanost a moc nevyvádějte.
 
Outrider (zadanie misie je u garáže)
Máte odísť k benzínke, kde na vás čaká 4 dverový sedan. Choďte tam a zomelie sa škrtenia v aute. Nakoniec sa všetko objasní a spolu s novými kumpánmi pôjdete na určené miesto. Nájdete tam bazuka, sniperku a motorku sanchez. Naskočte na ňu a choďte. Na radare sa objaví červené štvorčeky, choďte tam napred a nechajte dodávku na izbu. Vašou úlohou je uvoľniť cestu pred gangmi, takže bazuka strelou do áut a zvyšok dodělejte samopalom. Takto zničte niekoľko prekážok, snažte sa, aby dodávka nedojela k nim, inak o ňu prídete.
 
Snail Trail (zadanie misie je u garáže)
Poručík Tenpenny vás opäť navštívil. Pokecame spolu a potrebuje, aby ste sa zbavil jedného novinára a jeho informátora. Takže zoberte motorku, treba toho Sancheza z predchádzajúcej misie a choďte na nádražie. Úloha je jednoduché, vlak sa rozbehne a pôjde smerom do Los Santos, takže stačí nasledovať koľaje, ktorý povedú na stanici Market Station v Los Santos. Až tam dôjdete, tak počkajte až vystúpi novinár, objaví sa merač odhalenie. Pořád seďte na motorke a čakajte čo ďalej. Novinár pôjde po schodoch hore a zavolá si taxík, pořád na motorke za nim choďte, ale držte bezpečnú vzdialenosť. Nasledujte taxík až na mólo, kde uvidíte novinára aj jeho informátora, pripravte si sniperku a zastreľ ho.
 
Ice Cold Killa
Úlohu možno splniť iba v tejto dobre: 20:00 - 6:00. Od Cesara dostanete pištoľ s tlmičom. Dôjdete do Pleasure Dome, ale stráže vás nepustia dovnútra. Kúsok pod mostom nájdete lešenie, vylezte po ňom hore a potom skočte na strechu, odtiaľ vlezte oknom dovnútra. Bežte po schodoch dole za jizz. Po pokecu sa roztrhne mela, zabite všetky jeho ochranca a choďte von. Naskočte na limuzínu, nebojte sa, má rovnako pomalé vozidlo ako to vaše. Rozstrieľajte mu vozidlo a zoberte telefón.
Poznámka ScoKinga: Pred tým, než poleziete dovnútra, Prestrieľajte limuzíne pred domom kola. Verte mi, že ju potom dohoníte asi o 300% rýchlejšie ;-)
 
Pier 69
Tu pre zmenu na vás čaká T-Bone, ďalší chlapík zo syndikátu na odstrel. Priblížite podľa Cesara k mólu 69. Cesar na vás čaká na streche, takže bočnými vchodmi sa dostanete hore. Medzitým Woozziho armáda zaútočí, chopte sa sniperky a zastreľ všetkých nepriateľov na streche. T-Bone si zavolá posily a príde aj Ryder. Bežte dole sa Cesar a spolu zabite T-Bone, Ryder sa snaží utiecť a skočí do vody. Doplávať ku člnom a začne vodné naháňačka, samopalom ho mu zničte loď.
 
Toren's Last Fight
Tedka je na rade Mike Toren. Choďte podľa mapy na pristávaciu plochu, Prestrieľajte sa hore, ale Toren vám uletí. Pozbierame bazuka a Naskočte na niečo rýchleho, vrtuľník poletí pozdĺž diaľnice, takže choďte týmto smerom a stačí jedna presná rana a zložíte ho dole.
 
Yay Ka-Boom-Boom (zadanie misie je u garáže)
Tedka poslednom úlohou, ako zničiť syndikát je umiestnenie nálože do ich továrne na crack. Naskočte na auto a odíde do skrýše, kde dostanete auto s pripravenými náložami. Choďte k továrni. Sniperka odstrel obaja strážca pri bráne, následne prechádza dovnútra a zabite tam každého kto sa pohne. Auto dopravte cisterna a tam ho zaparkujte. Prebojujte sa čo najrýchlejšie von a dojdite k bráne, príde auto, zabite posádku a naskočí do auta. Vráťte sa kúsok späť a uvidíte tam obrie rampu. Zíďte po ňu hore a preskočte po kontajneroch von.

 
3. Zero (na mape Z)

 Úlohu možno plniť po tom čo odkúpime jeho obchod za 30 000 $
 
Air Raid
Chopte sa rotačného guľometu a musíte zostreliť všetky lietadlá prv než vypustí bomby na antény.
 
Supply Lines
Pomocou diaľkovo riadeného lietadla sa budete snažiť zabiť 5 poslíčkov. Nie je to jednoduchá vec, pretože lietadlo sa docela zle riadia. Až je zabijete, tak nezabudnite, že musíte mať dostatok Pliva, aby ste sa vrátili späť.
 
New Model Army
V tejto misii si vezmete pod kontrolou malý vrtuľník s magnetom. Budete musieť ochrániť vozidlo, takže sa snažte odstraňovať barely, ďalej zobrať lávku a položiť ho na príslušné miesto. Ďalej zoberte bombu a zničte tank ... atď Jednoduché.
 
4. Wu Zi Mu (na mape W)
 
Mountain Cloud Boys
Choďte za Wu Zi Mu, od jeho osobného strážcu sa dozviete, že je slepý. No podivné na tom je, že ste s nim pretekali v aute ... Woozzie vás požiada aby ste ho odprevadili k jeho báze. Choďte tam a nasledujte nevidiacich, ktorý vás zavedie k miestu masakru. Po chvíľou príde konkurenčný gang, no stačí sa prestrieľať von a zabiť snipera. Na koniec prebehne automobilová naháňačka, vašim úlohou je riadiť a nechajte Woozzieho strieľať.
 
Rán Fa Li
Vašou úlohou je šlohnout auto od nepriateľské triády. Choďte na príslušné miesto do garáži na letisku a naskočí do auta. Pri ceste von však nepriateľov zátarasy vchody, takže sa nesnažte nimi prejsť, pretože tým poškodíte Faro. Snažte sa v podzemnej garáži nájsť voľný priechod a vyjsť von, Auto dopravte na požadované miesto.

Lure
Rán Fa Li nemôže opustiť Woozziho príbytok, pretože vonku čaká konkurenčný gang. Carl dostane nápad, aby zo seba urobil návnadu. Choďte von a naskočí do pripraveného vozidla, choďte s nim do Angle Pine a tam vás začnú naháňať chlápkové na motorke. Nesmiete nechať aby vám poškodili dvere u auta, inak uvidí dovnútra a dozvedia sa o pripravené návnad. Musíte prejsť pomerne nepríjemným terénom a auto nesmie byť zničené. Na konci naháňačky dôjdete k benzínovej pumpe a oznámite Woozzie úspech.
 
Amphibious Assault
Podmienkou pre splnenie tejto úlohy je mať určitú zručnosť v plávaní a potápaní. Ak nemáte, tak bežte k vode a tam cvičte. Úloha je prostý, máte doplávať na tanker a umiestniť tam plošticu. Z počiatku vás hra bude viesť za ručičku, takže viete kedy sa máte potápať a tak. Až sa dostanete na voľné more, tak okolo tankera sú 2 lode, ktoré vás môžu vidieť nesnažte sa plávať na hladine, ale vylezte a nechajte sa načerpať zásoby kyslíka a potom sa zase potopa. Na tankera potom dojdite do príslušného miesta umiestnite to čo máte. Až sa tam stane, tak skočte do vody a pláva späť.

The Da Nang Thang
V tejto misii prídete o všetky zbrane.

Úloha je ľahké, nasadnite na vrtuľník a poletíte postrieľať pár chlapíkov na lodi. Vrtuľník má vo výbave rotačný guľomet, čo je pohodová zbraň, takže koste. Až vrtuľník obletí loď, tak vylezie chlapík s bazuka a párna vrtuľník. Ako jediný prežil s nožíkom doplávať na loď. Prvého chlapíka zabite nožom a získate od neho brokovnicu, vylezte po krabiciach hore a zabíjajte chlapíkmi a získate od nich samopal Tec. Až sa dostanete k miestu, kde je diera na podlahe, tak vlezte dole a prebojujte sa ku kontajneru s utečencami, strely na visiaci zámok. Tedka sa vráťte k diere a vylezte hore a bežte na mostík. Prebojujte sa k Snakeheadovi a zabite ho katanou. Na mape sa vám rozsvieti modrý štvorec, tak bežte tam, čakajú tam na vás utečenci a spolu s nimi odídete preč.
Poznámka ScoKinga: Nepôjde Ak vám bojovať na lodi len s nožom, vyberte iný postup. Po páde vrtuľníku do vody nie je nikde napísané, že musíte hneď na loď. Pokojne si doplávať zaobstarať vestu a zbraň :-).
 
5. Cesar Vialpando (by Tonda krčok)
Aby sa vám odomkol tieto misie musíte urobiť autoškolu a potom kúpiť podnik Wang Cars za 50,000.
 
Zeroing In
Choďte po určených bodoch na mape tak dlho, až príde auto, ktoré riadi ženská. Tak dlho do nej narážejte, kým nevystúpi. Vezmite si jej auto a dovezte ho do garáže.
 
Test Drive
Vezmite si auto a choďte s Caesarom do obchodu s autami. Nasledujte Caesara, ktorý vyjde oknom z prvého poschodia. Budú vás naháňať policajti, ale celkom jednoducho sa ich zbavíte. Po krátkej naháňačke a dobiehania Caesara nakoniec dôjdete do garáže.
 
Customs Fast Track
Nasadnite do auta a choďte na určené miesto v dokoch. Sadnite do žeriavu a postupne naberajte kontajnery z lode a pokladajte ich na určené miesta na zemi. Až nájdete to pravé auto, Caesar s ním vyjde a strhne sa prestrelka. Zlikvidujte pricestuje bastard buďto žeriavom alebo vystúpte a postrieľajte ich. Potom nastúpte do auta a choďte do garáže.
 
Puncture Wounds
Nastúpte do auta a priblížite si pre jedno upravené auto, ktoré má v sebe skryté ostnaté pruhy.
Podľa mapy Vysledujte auto, ktoré predbehni a vyhoďte ostnaté pásy. Máte len tri pokusy!
Až sa vám to podarí, zoberte auto a choďte do garáže.
 
Púšť
 
1. Mike Toren
 
Monster
Máte za úlohu prejsť monster-truckom 35 checkpointov počas šiestich a pol minúty. Jednoduchá úloha, snažte sa len nespadnúť do vody.
 
 
 

HighJack
V tejto misii s vami bude Cesar, pretože je to práca pre dvoch ľudí. Nasadnite na motorku a choďte do San Fierro za cieľom. Až budete vedľa kamiónu, tak snažte sa ísť vedľa kabíny, aby Cesar mohol preskočiť. Za chvíľu kamión zastaví, pretože Cesar vyhodil vodiča, vy sa zmocnite konania a odvezte nákladiak do garáže.
 
Interdiction
Zoberte si nejaké auto (nejlíp asi BF pred domom) a vydajte sa na určené miesto, kde si zoberte bazuka a niečo čo má kolesá. Ďalej pokračujte na horu, kde chráňte vrtuľník od ostatných (na radare červeno). Bude ich celkovo asi 5, po ich likvidácii uvidíte animáciu, ako vrtuľník vyhodí balíček s prachama. Choďte teda pre neho na určené miesto a tam ho zoberte. Nakoniec to odvezte do garáže na mape.
 
Verdant Meadows
Choďte na letisko a tam ho za 80,000 kúpte.
 
2. Airstrip

Learning to Fly
Po kúpe letisko choďte do bodu, budete mať hovor a potom sa musíte učiť lietať. Vždy pristúpte k televízii a tá vám ukáže malú ukážku. Hra vám sama naviguje, takže písať postup je zbytočné. Snáď len odporučiť pevné nervy, po čase to chytíte do ruky.
 
N.O.E.
Nastúpte do lietadla a leťte na určené miesto. Lenže to má dva háčiky, jeden je, že na to máte 10 minút, ale to je v pohode. A ten druhý je v radaroch vojakovi, na boku máte meter, ktorý vám ukazuje ako moc ste vysoko, keď ho naplníte tak na vás vyšlú stíhačky a budete zostrelení. Snažte sa letieť čo najviac dole a potom po dosiahnutí daného bodu sa vráťte na základňu.
 


Stowaway
Po skončení animácie ihneď vystartujte a choďte na rampu lietadla (nemusí sa to podariť na prvýkrát). V lietadle dávajte bacha na výbušné sudy, zabite stráže a od posledného si vezmite padák. Potom niekam do lietadla hoďte výbušninu a skočte von. Vo vzduchu si otvorte padák a vyberte cieľ pristátie.
 
Black Project
Propližte sa k miestu na mape, je jedno či ticho alebo bude hneď zabíjať, alarm spustíte tak či tak. Ale inak sa dostaňte na vežu a odtiaľ sniperku postrieľajte vojakov a rozbite svetla. U označeného miesta rozbite plot a skočte dovnútra. Zatiaľ vnútri zabíjajte ticho, ale potom sa na to vykašlite koste všetky M4 pre vojakoch. V druhom komplexu je miestnosť s radarom, ktorý vypnite. Pokračujte do miestnosti s kartou, ktorú otvorte dvere a sebíhejte po schodoch medzitým čo budete zabíjať vojakov. Úplne dole zoberte Jet Pack a vyletí hore a potom ku Truth na horu.
 
Green Goo
S Jet Packom leťte ku vlaku, zabite vojakov a potom zničte bedne. V jednej z debien bude vec so zeleným lúčom, zoberte ju a leťte späť na letisko, kde ju odovzdajte Truth. Týmto ste splnili všetky misie pre letiská, u budovy vás vždy bude čakať Jet Pack a taky vám bude maximálne zarábať 10,000.
 
Las Venturas

 
1. Four Dragon Casino

Fender Ketchup

Táto misia je pomerne vtipná, musíte vystrašiť jedného týpka tým, že s ním budete robiť rôzne kúsky s autom. Jazdite s ním rýchlo, otočky cez rúčky a treba s ním choďte na skokánek. Hlavne neurobte silej čelný náraz, to by ho zabilo. Osobne som s ním išiel po diaľnici z Las Ventura do Los Santos, ktorá je kúsok od kasína. Potom čo ho vystrašíte ho odvezte späť.

Explosive Situation

Vydajte sa do lomu, po krátkom videu sa dostaňte dole. Dole nasadnite do veľkého nákladiaku, prejdite cez všetky 4 bedne a vždy z nej zoberte dynamit. Je to obmedzené časovým limitom dva a pol minúty, ale to v pohode stihnete. Potom čo pozbierate všetok dynamit vám stráže zablokujú cestu. Hra vám bude sama ukazovať cestu ako sa dostať von, tak popadnite motorku a sledujte červené šípky. Úplne hore preskočte cez červený plot za pomocou malého piesočného kopca alebo sa môžete prestrieľať cez ochranku.

You've Had You Chips

Choďte k určenej továrni, preliezať plot a zničte modré auto. Potom bežte dovnútra, po krátkej animácii sa schovajte ku kontajnerov, pretože vybehnú dvaja chlapci a jeden má Spas. Vnútri všetky zabite a potom zničte označené stroje. Pri odchode bacha na týpka s Spas na kontajnera. Vráťte sa za Woozim.

Don Peyo

Šlohněte si nejaké auto so štyrmi dverami a choďte na určené miesto. Odvezte Paula a Maccera na hadej farma a tam po videami zabite štyri kovboja. Potom je odvezte k danému kasíne.

Fish in Barell

Jedná sa len o video, kde sa podpisuje zmluva.

A Home in the Hills

Akonáhle vyskočíte z lietadla, tak hneď plachty na strechu vily. Tu chvíľu strieľajte přibíhající šmejdy a potom vstúpte do vily. Vnútri zabíjajte ďalej a ďalej, kým sa nedostanete ku vchodu a uvidíte ako ten parchant nastupuje do auta a uteká. Nasadnite do auta blízkosti a vydajte sa za ním. Strieľajte do neho úžinou kým nebouchne a máte hotovo.


2. Caligula's Casino - kocka na mape

Intensive Care

Choďte k nemocnici vyzdvihnúť Johnyho, ale dozviete sa, že bol previezť ambulancií. Na mape sa vám ukážu tri ambulancie, jednu si vyberte a choďte za ňou. Skúste do nej nabúrať či streliť a ak nezastaví naopak bude ujíždět, tak je to tá pravá. Keby ste sa nestrefili, tak skúste inú. Ak teda budete mať tú správnu, tak do strieľajte alebo narážejte kým vodiči nevystúpi, zabite ich a ambulancii odvezte na určené miesto.

The Meat Bussiness

Choďte s Kenom na mäsové a vojdete. Vnútri všetko pozabíjejte (bacha aby Ken nezostal uväznený v mrazáku), potom čo všetko zabijete opustite budovu a odvezte Rosenberga späť do kasína.

Freefall

Vydajte sa na letisko pre lietadlo. Leťte s ním za cieľom čo je súkromný tryskáč. Potom čo sa k vám bude blížiť pomaly to otáčajte a potom za ním leťte a snažte sa trafiť do červeného kruhu nad ním. Uvidíme super prestup. Vnútri dostanete prvý pohľad sa zameriavaním, klávesmi vľavo, vpravo sa môžete schovávať za rohy. Takto zabite štyri mafiánov a potom kapitána. A nakoniec s tryskača pristaňte na letisku (runaway).

Saint Mark's Bistro

Teraz sa pozrieme do starého dobrého Liberty City. Choďte na letisko, nastúpte do lietadla a leťte na určený bod. V animačce uvidíte kúsok zasneženého Liberty City, potom sa ocitnete v bistre a bude po vás kosiť pár mafiánov. Všetky postrieľajte a pokračujte až von, kde zo schodisko zabite zvyšok a hlavne bossa (označený).

3. Madde Dogg

Madde Dogg

V animačce zistíte, že sa Madde Dogg chystá skočiť zo strechy. Bežte pre určené auto s debnami a choďte späť k domu. Budete jazdiť s autom dopredu a dozadu na chytenie Madde Dogg. Takhle s tým autom jazdite kým sa neodhodlá k skoku, musíte ho chytiť a potom odviezť do nemocnice, ale tak aby to prežil.

4. Heist - Four Dragon Casino

Architectural Espionage
Prvé si zaobstarajte vestu a poriadnu výzbroj. Choďte k miestu, kde zabite fotografa a po ňom zoberte foťák. Potom sa vydajte do budovy pred ktorou si nechajte štát auto či motorku. V budove u prepážky hovorte žene furt áno. Po rozhovore choďte do najvyššieho poschodia, tam ale zistíte že je tam ochranka, takže choďte do druhého poschodia a tam rozbite označený stroj. Vybehnite späť hore, vyfoťte plán a potom sa pomaly vracajte dole. Zhruba na každom schode váš bude čakať jeden strážnik, hneď navrchu budú dva, tak bacha. Dole sú asi štyri, tak je zabite a choďte von. Kde vás čaká vaše auto a rýchlo ubehne ku kasíne.

Key to Her Heart
Choďte na určené miesto, kde uvidíte nastupovať krupiérku do auta. Sledujte ju do Sex Shopu, vnútri vstúpte do kruhu a po animácii sa prevlečte. Opäť sledujte krupiérku až k jej príbytku. Potom čo vojde dovnútra čakajte na chodníku na chlapíka s 'robertka', zabite ho a zoberte mu tú vec. Potom choďte k nej domov a po animácii je misia hotová. Ale to nie je všetko, hlavným účelom tejto misie je získať kartu do kasína, takže s ňou choďte a venujte sa jej. Kým vám nebrnkne a nepovie vám niečo o kľúčoch od bytu. Oveľa lepšie riešenie je ju zabiť, zavolá vám Woozie a povie nech idete do jej bytu a tú kartu vezmete. Tak aj vykonajte.
 
Dam and Blast
Vydajte sa na letisko a tam si vemte pripravené lietadlo. Leťte na určené miesto, ale veľmi vysoko. Na mieste vysoko uvidíte kruh, ktorým Preleťte cez a potom vyskočte z lietadla. Po animáciu si otvorte padák a doplachtěte na určené miesto. U kontajnera zoberte nôž a za pomocou zakrádanie a tichého zabíjania sa zbavte dvoch strážcov. Vnútri priehrady všetky zabite, tak ako vonku a položte výbušniny ku generátorom. Ďalej pokračujte k východu, ale policajti vás chytia, vo videi uvidíte ako skáčete dolu do vody. Tým je misia hotová.
 
Cop Wheels
Máte 12 minút na šlohnutí štyroch motoriek a vyvezenie na nákladiak, ktorý krúži po diaľnici. Dve sou na mieste, ale tie ostatné dve sa začnú hýbať až vo vašej prítomnosti - to však nie je problém. Vždy keď zoberiete motorku, tak s ňou choďte k nákladiaku a choďte na neho. Chvíľu počkajte a choďte pre ďalšie.
 
Up, Up and Away!
V tejto misii si zaobstarajte vestu + sniperku a potom choďte na vaše letisko, kde si vemte Jet-Pack a leťte na určené miesto. Pristaňte niekde v ústraní na veži a postrieľajte všetkých vojakov. Potom ovládnite Minigun a zostrelov dva vojenské vrtuľníky. Akonáhle všetko úspešne zlikvidujete nasadnite do vrtuľníku a leťte na miesto na mape. Na mieste magnetom prichytnite obrnený voz a odletu s ním na vaše letisko. Tam ho položte as helikoptérou pristaňte kúsok vedľa.
 
Breaking the Bank at Caligula's
Choďte do označeného kasína, ale bez zbraní (ako v rukách). Pokračujte k dverám, ktoré otvorte kartou, ďalej do miestnosti s generátormi a tady do vetracej šachty hoďte slzák. Postupujte ďalej ku dverám, ktoré opäť otvorte kartou od Millie. Dojdite ku koncu a nasadnite na vysokozdvižný vozík. Vozíkom zdvihnite brány, aby mohli vojsť ostatní členovia. Tohle by ste mali zvládnuť počas štyroch minút. Ďalej vám naskočí siedmich minútový limit, zabíjajte nepriateľov na radare, ale strážte si vaše spolupracovníkmi - musí prežiť. Pokračujte dole k sejfu, kde zoberte výbušninu, choďte späť k generátorov (v tej miestnosti sú dva šmejd) a tam položte nálože na generátory a potom to v bezpečí odpalu. Po odpálení a vyrabovanie sejfe postrieľajte všetkých mafiánov a odveďte ďalších členov k dodávke. Po animáciu bežte k výťahu, cestou bacha na mafiánov iv hornom poschodí. Ďalej choďte na strechu, bude po vás kosiť vrtuľník, ale ten ignorujte a utekajte po strechách k padáku. Skočte zo strechy a pokúste sa doplachtit na náprotivnej strechu, ak sa vám to nepodarí, tak sa nič nedeje a proste tak alebo onak sa dostaňte na vaše letisko. Dostanete moc peknú odmenu.
 
5. Tenpenny a Pulaski
 
Misappropriation

Vydajte sa na určené miesto, ale nechoďte priamo cieľmi. Pred miestom sa zastavte a bežte pešo po kraji hory. Takto sa zakrádajte kým neuvidíte svoj, ktorý zabite a zoberte po ňom kufrík. Hotovo.
 
High Noon
Ešte než vstúpite do kruhu si nachystajte zbraň, aby ste ju hneď mali po skončení animácie. Akonáhle skončí animácie, tak Pulaskimu prestrelí gumy u auta. Potom po ňom koste úžinou a prípadne keď sa niekde zastaví, tak vystúpte a použite všetko čo máte. Takto sa s ním budete treba naháňať cez polku púšte, takže mu zničte auto a potom ho prejdite (ak stihol vystúpiť:)).

 
Návrat do Los Santos

1. Madde Doggova vila

Vertical Bird
Po dobytí vily dostanete úlohu od Toren. Naskočte do vozidla a choďte ku člna a odtiaľ doplujte k lietadlovej lodi, mali by ste vidieť, ako sa dvere pomaly zatvárajú, takže čo najrýchlejšie sa dostaňte dnu. Vnútri sa prebojujte k riadiaceho centra SAM a vypnite obranu. Podľa mapy sa dostaňte k hangáru a šlohněte tryskač Hydra. Tento maznáčik vie vertikálne stúpať i klesať, čo je super. Ovládanie je jednoduché, NUM 8 a NUM 2 ovládate polohy trysiek.

S lietadlom odletu k prístavu, kde sú lode, tam niekde si nastavte trysky, aby ste sa mohli vznášať sa vo vzduchu, potom pohodlne zničte jednu loď za druhou. Lietadlo dovezte k hangáru na letisko, ktorý ste si kúpili. Odteďka si môžete veselé lietať v Hydro a ak by sa tam neobjavilo v hangári, tak kúsok od vás je vojenská základňa, kde si môžete takéhoto maznáčika zohnať.

Home Coming
Vráťte sa Sweet domov, po okolí sa potuluje veľa dílerov a Ballasů, je čas očistiť ulice od špiny. Chopte sa nejakého samopalu a zabite všetky dealermi, potom sa vrhnite na Ballasy, čím vyprovokujete vojnu. Zničte nepriateľov v niekoľkých slede, po okolí sa budú objavovať brnenie a srdce, takže sa nebojte. Až zničíte všetkých nepriateľov, tak ste vyhrali.

Cut Throat Business
Madde Dogg je naštvaný na OG Loca, pretože používa jeho nádchy. Spolu s nim naskočí do auta a choďte za OG, ktorý tedka má interview. Až dorazíte na príslušné miesto, tak sa strhne naháňačka na vznášadle. Budete sa s nim preháňať nielen po vode, ale aj na súši, potom nasleduje naháňačka na motokáre. Dajte si pozor, aby ste sa nevymlátili, stačí OG Loca prenasledovať, nie je nutné ho zabíjať. Naháňačka skončí u nahrávacieho štúdia, kde OG dostane čo preto.
 
2. Grove Street - Sweet
 
Beat Down on B-Dup
Spolu so Sweet + pár ďalších zelených chlapcov z ulíc choďte k Glen Parku, kde opäť zabíjajte Ballasy, aby ste rozpútali vojnu. Po vybytí dostatočného množstva nepriateľov sa spustí animácia, kde uvidíte dom, v ktorom sa zdržiava miestnej šéf gangu, bežte tam a zabite všetko čo sa hýbe.
 
Grove 4 Life
Ďalšie dobývanie územia, takže spolu so Sweet choďte na nepriateľské územie a obsadia aspon dve z nich. Potom odvezte Sweeta domov.

3. Riots

Riot

Stačí zaviesť Sweeta späť domov, cestou sa vyhýbajte vybuchujícím vozidlam.

Los Desperados

Cesar vás požiada o pomoc. Na začiatku si naberte niekoľko zelených gangstrov (zamieriť na ne a kliknúť G alebo H). Spolu s nim choďte k jeho gangu na nádražie. Choďte na dobyté územie Vangosu a postupne zabíjajte všetky nepriateľské gangy. Jediným problémom by snáď bol chlapík s raketometom, inak nič vážne.

End of the Line

Čas zúčtovania. K získaniu tejto misie je nutné obsadiť aspoň určité množstvo územia. Až ich dostatočne obsadíte, tak bežte k Sweet a dostanete úlohu. Choďte na požadované miesto, kde práve prebieha večierok len pre zvané. Nebudete však pustení dovnútra, takže blízkosti nájdete bojové vozidlo od SWAT, ktorý šlohněte a prerazí predné obranu, vo vnútri sa dajte do budovy. V budove je veľa nepriateľov, Prestrieľajte sa nimi až k Smokie, ktorému nakŕmte čerstvým olovom do tela. Pokračujte v ceste, spustí sa animácia a potom 7 minút na útek z budovy. Niekde v blízkosti nájdete hasičák, ktorý vám pomôže prekonať oheň, nepriateľov si moc nevšímajte, normálne to Prebehnite von. Až sa dostanete von, tak uvidíte, ako Sweet sa vezie na hasičskom aute, takže naskočí do auta, ktorý náhodou tam stojí a choďte za nim. Po čase sa objaví požiadavka, aby ste najazdili tak blízko, aby Sweet mohol skočiť na vaše auto. Sweet sa chopí konania a na vás ponechal sa samopal, takže koste po všetko čo sa za vami naháňajú a potom už len koniec.